در پناهِ خدا در پناهِ خدا .

در پناهِ خدا

فيليموباكس» مي‌خواهد سهم استريمينگ روي تلويزيون را افزايش دهد

«فيليموباكس» مي‌خواهد سهم استريمينگ روي تلويزيون را افزايش دهد

«فيليموباكس» محصول جديدي از خانواده فيليمو؛ سرويس موفق اين روزهاي هلدينگ صبا ايده است كه روز گذشته (?? مرداد) از آن رونمايي شد. فيليموباكس در واقع اولين محصول سخت‌افزاري اين هلدينگ است كه به گفته محمدجواد شكوري مقدم، مديرعامل هلدينگ صباايده قرار است سهم استريمينگ روي تلويزيون‌‌‌هاي صفحه بزرگ كشور را كه در مقايسه با كشور‌هاي ديگر بسيار اندك است، افزايش دهد. آنطور كه شكوري مقدم به پيوست مي‌گويد در غياب شكل‌ نگرفتن بازار فروش باكس براي استريمينگ روي تلويزيون‌هاي هوشمند، آنها تصميم به ورود در اين بازار را گرفته‌اند.

شما مي‌توانيد براي خريد اندرويد باكس فيليمو يا اطلاع از آخرين قيمت اين محصول به سايت ديجي كالا مراجعه كنيد

به گزاش پيوست، فيليموباكس آنطور كه در جزييات امكانات آن آمده، قدرت پخش تصاوير با كيفيت 4K و پشتيباني از ?? فريم در ثانيه را دارد در طراحي اين دستگاه از پردازنده‌ي چهار هسته‌اي و ?? بيتي AMLogic S905X2 دو گيگاهرتزي و حافظه RAM از نوع DDR4 و ?? گيگابايت حافظه داخلي EMMC براي بهره بردن از عملكردي سريع و با ثبات استفاده شده است. وضوح بالاي تصاوير، سرعت بالاي پردازش و نمايش ويديوها، جست‌وجوي صوتي از طريق كنترل بلوتوث و از راه دور، امكان بهره‌گيري از سرويس‌هاي گوگل از جمله دستيار گوگل و پلي‌استور گوگل و همچنين دسترسي به تمام محتواهاي سرويس وي‌اودي فيليمو با يك سال اشتراك رايگان از جمله ويژگي‌هاي اين دستگاه تازه عرضه شده به بازار است.

اين دستكاه حالا براي پخش تمام محتواي فيليمو روي تلويزيون‌ با قيمت ??? هزار تومان در اختيار كاربرانش قرار مي‌گيرد. قيمت اين محصول در كنار جاي نگرفتن گسترده استفاده از دستگاه‌هاي باكس در سبد خانواده‌ها اين سوال را ايجاد مي‌كند كه چرا فيليمو به سمت توليد باكس مخصوص خود رفته است.

 

فيليموباكس با اشتراك يك ساله رايگان فيليمو با قيمت ??? تومان به فروش مي‌رسد

محمدجواد شكوري مقدم، مديرعامل هلدينگ صباايده در مورد دليل رفتن فيليمو به سمت توليد باكس مخصوص خود به پيوست گفت: «دليل اين اتفاق كاملا روشن است. آمارها نشان مي‌دهد سهم استريمينگ كشور روي تلويزيون تنها ?? درصد است و اين در حالي‌ است كه در دنيا اين سهم بين ?? تا ?? درصد گزارش شده است. اوضاع استفاده از باكس براي استريمينگ در دنيا خوب است اما در ايران چندان به آن توجه نشده و بازار خوبي براي فروش آن شكل نگرفته است. به همين دليل ما تصميم گرفتيم كه توليد و استفاده از باكس براي استريمنيگ روي تلويزيون را گسترش دهيم.»

درحالي محصول سخت‌افزاري فيليمو روانه بازار شده كه براساس ادعاي شكوري استفاده از باكس چندان در ايران با استقبال همراه نشده است، در اين شرايط اين سوال پيش‌ مي‌آيد كه چگونه قرار است از باكس فيليمو با قيمت ??? هزار تومان استقبال شود. شكوري در پاسخ به اين سوال توضيح داد: «براي اين از باكس استقبال نشده كه بازار آن در كشور شكل نگرفته از سمت ديگر قيمت اين محصول به خاطر امكانات قابل قبولي كه دارد در مقايسه با محصولات ديگر بازار بسيار منطقي و مناسب است و ما محصولي را در اختيار كاربران مي‌گذاريم كه در مقايسه با محصولات ديگر اين بازار هم از نظر قيمتي و هم از نظر كيفيتي مناسب است.»
او ادامه داد: «حتي در اين زمينه مي‌توانم با توجه به پشت سر گذشتن مراحل آزمايشي استفاده از اين باكس بگويم كه كاربران تجربه بسيار متفاوتي از تماشاي فيلم و سريال از طريق باكس فيليمو  را روي تلويزيون تجربه خواهند كرد؛ هم از نظر كيفيتي هم از نظر محتواي غني كه در اختيار دارند.»

اما فيليموباكس آنطور كه مديرعامل هلدينگ صباايده مي‌گويد در چين توليد مي‌شود ولي در برنامه‌هاي آينده اين هلدينگ در نظر دارد تا خط توليد اين محصول را در داخل نيز راه‌اندازي كند تا تعداد بيشتري دستگاه و با قيمت مناسب‌تري در اختيار مصرف‌كنندگان قرار بگيرد.

شكوري در پاسخ به اين سوال كه با توجه به نداشتن تجربه اين مجموعه در بخش بازار سخت‌افزار كار فروش و پشتيباني از اين محصول براي آنها سخت نخواهد بود گفت: «در زمينه فروش و پشتيباني از اين محصول با يكي از شركت‌هاي همكار خودمان مسائل را پيش‌ مي‌بريم كه در اين زمينه سابقه خوب و قابل قبولي دارد.» شكوري تاكيد مي‌كند كه آنها اصراري براي ورود به اين بخش بازار سخت‌افزار نداشته‌اند و اگر بازار توليد يا فروش باكس در ايران رونق داشت آنها با بازيگراني كه در اين عرصه محصولات با كيفيت و استانداردي داشتند قرارداد همكاري منعقد مي‌كرد.


لينك منبع

 


برچسب: يليموباكس» مي‌خواهد سهم استريمينگ روي تلويزيون را افزايش دهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۱:۰۴ توسط:صمن موضوع:

مراحل انجام ايمپلنت دندان

ايمپلنت دندان

4seg_q2.jpg

همانطور كه حتما مي دانيد ايمپلنت هاي دندان يك از راه حل هاي جايگزين كردن دندان هاي از دست رفته يا پوسيده به حساب مي آيند. اين روش كه يكي از جديد ترين راه هاي درماني در عرصه دندان پزشكي است ، با استفاده از آن ، لبخند از دست رفته افراد به آن ها باز مي گردد. حال با هم بررسي موارد و جنبه هاي مختلف آن مي پردازيم.

 

مراحل انجام ايمپلنت دندان

 

نخست براي تشخيص اينكه آيا ايمپلنت دندان براي شخص بي خطر است و يا راه بهتري براي جايگزيني آن وجود دارد ، بايد به يك مركز تخصصي ايمپلنت دندان مراجعه و با يك متخصص ايمپلنت مشاوره كرد. پس از انجام آزمايشات لازم و عكسبرداري و راديولوژي از دهان و دندان ها ، در صورت نياز به ايمپلنت متخصص روزي را براي انجام عمل هماهنگ مي كند. اين نكته را در نظر داشته باشيد كه در صورت وجود دندان پوسيده ابتدا لازم است كه آن دندان كشيده شود. در روز مراجعه براي عمل در ابتدا با بي حسي موضعي منطقه تحت عمل را بي حس كرده و سپس اقدام به كاشت پايه ايمپلنت مي كنيم. در مرحله اول بايد سوراخي بر روي استخوان فك ايجاد كنيم تا مكان مناسبي براي قرار گيري فيكسچر يا همان پايه فراهم شود. پس برشي بر روي سطح لثه مي دهيم تا دسترسي به استخوان فك مهيا شود. بعد از دسترسي با استفاده از مته سوراخي بر روي استخوان ايجاد مي كنيم. اين سوراخ بايد به اندازه مناسب باشد كه فيكسچر در آن چفت شود. بنابراين نبايد زياد تنگ يا گشاد شود. پس از قرار دادن پايه حال نياز است كه مدتي به استخوان فك استراحت داد كه در طول اين مدت با پايه پيوند برقرار نمايد و همانند يك ريشه دندان طبيعي آن را در بر بگيرد. نكته ديگر اين است كه در طول اين مدت روكش يا همان تاج دندان بايد در لابراتور ساخته شود. اين روكش دقيقاً متناسب با دندان هاي طبيعي هر فرد تهيه و توليد مي شود. بنابراين همان مدت چند ماهي كه استخوان فك فرد به استراحت مشغول است اين روكش نيز ساخته مي شود.

 

پس از مراجعه مجدد حال بايد به سراغ بقيه روند كاشت برويم. ابتدا جراح از برقراري پيوند ميان استخوان و پايه اطمينان حاصل مي كند و اگر شرايط مهيا بود به سراغ قرار دادن اباتمنت يا همان رابط ايمپلنت بر روي پايه مي رويم. براي اين كار بايد دوباره برشي بر روي لثه و دقيقاً در همان نقطه قبلي زده شود تا دوباره دسترسي به پايه فراهم شود. سپس اباتمنت را كه همانند پيچ در داخل فيكسچر چفت مي شود در جايش قرار مي دهيم. پس از آن مي توان لثه را بخيه زد. با اين كار سر گرد اباتمنت كه محل قرارگيري روكش خواهد بود خارج از لثه باقي خواهد ماند. اكنون مرحله نهايي فرا مي رسد و زمان قرارگيري تاج دندان بر روي اباتمنت است. پس از قرار گيري آن كار تمام است.

 

پس از انجام عمل نكات ايمني و مراقبتي را از جراح دريافت خواهيد كرد كه در صورتي كه مي خواهيد دندان هايتان عمر بالايي داشته باشند ، حتماً بايد آن ها را رعايت كنيد.

 

برند هاي ايمپلنت

 

ايمپلنت دندان ، شامل برند هاي متفاوتي مي باشد. اين برند هاي توسط كارخانه هاي متفاوت و توسط كشور هاي متفاوتي ساخته مي شوند . اين ايمپلنت اكثرا در كشور هاي سوئيس ، كره اي ، المان ، فرانسه و آمريكايي ساخته مي شوند . براي آشنايي با تمام اين برند ها به لينك زير مراجعه كنيد .

 

انواع برند ايمپلنت دندان

 

مزاياي ايمپلنت دندان

 

حال كه ريز به ريز جز‌‌ئيات ايمپلنت دندان را برايتان توضيح دادم به سراغ ذكر مزاياي فوق العاده آن مي رويم :

 

? – ظاهر زيبا :‌همانطور كه بالاتر توضيح داده شد تاج ايمپلنت در لابراتور و تا حد امكان مشابه ساير دندان هاي طبيعي فرد ساخته مي شود. بنابراين وقتي در داخل دهان قرار مي گيرد بسيار طبيعي جلوه مي كند و لبخند فرد را به او باز ميگرداند.

 

?- مقاومت بالا : بر خلاف دندان هاي مصنوعي يا ساير روش هاي جايگزيني دندان ايمپلنت دندان بسيار مقاوم است. زيرا پايه آن همانند ساير دندان هاي طبيعي مانند ريشه با استخوان فك پيوند برقرار مي كند.

 

?- بهبود وضعيت جويدن و تكلم : براي افرادي كه از دندان هاي مصنوعي استفاده مي كنند اين نكته بسيار بارز است كه صحبت و جويدن غذا به علت لق زدن دندان مصنوعي هميشه با مشكل برايشان رو به رو بوده است و شايد باعث خجالتشان مي شده است. اما ايمپلنت دندان از آنجايي كه كاملاً سفت و محكم است ، همانند ساير دندان هاي طبيعي فرد عمل مي كند و مي توان بهترين بهره را از آن برد.

 

معايب ايمپلنت دندان

 

در كنار ساير موارد ذكر شده يكي دو نكته شايد در مورد معايب ايمپلنت قابل ذكر باشد :

 

? – هزينه بالا : ايمپلنت دندان به علت تمام مزايايي كه در بالا ذكر شد هزينه اي بيشتر از ساير روش هاي جايگزيني دندان دارد كه شايد براي همه افراد مقدور نباشد.

 

?- طولاني بودن مدت عمل : همانطور كه در بالا عنوان شد در ميان عمل بايد چند ماهي به استخوان فك استراحت داد تا به خوبي با فيكسچر كار گذاشته شده پيوند برقرار كند. بنابراين براي افرادي كه عجله دارند تا هر چه زودتر به دندان مورد نظر خود برسند شايد چندان مناسب نباشد اما در اين مورد هم روش هاي جايگزيني مانند ايمپلنت فوري وجود دارد كه براي آن مي توانيد با متخصص مربوطه مشاوره داشته باشيد.

 

مراقبت هاي پس از انجام ايمپلنت دندان

براي مراقبت از ايمپلنت دندان اين نكته را بايد در نظر داشته باشيد كه مراقبت تنها مربوط به روز هاي ابتدايي نمي باشد و بايد در دراز مدت نيز نظافت و بهداشت ايمپلنت و ساير دندان ها را رعايت كنيد نا طول عمر آن ها را بالاتر ببريد. نكات مهم در مورد روز هاي ابتدايي استفاده از مواد غذايي نرم مانند سوپ و فرني است تا زخم ها زودتر التيام يابند. همچنين بايد مراقب باشيد كه تحت فشار قرار نگيرند.

 

در دراز مدت نيز بايد مسواك روزانه و نخ دندان و استفاده از دهان شويه را هميشه انجام دهيد و در صورت امكان آن ها را نزد متخصص شست و شو دهيد.

 

قيمت ايمپلنت دندان

منبع: شفقنا

براي اطلاع از قيمت ايمپلنت دندان ، مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد .

 

هزينه ايمپلنت


برچسب: مراحل انجام ايمپلنت دندان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۱۵:۲۲ توسط:صمن موضوع:

نصب لوستر، نصب آنتن مركزي

نصب لوستر، نصب آنتن مركزي

دسترسي به يك برقكار از ضروري ترين نياز‌هاي يك منزل و ساختمان براي اقدامات مختلف مي‌باشد. نياز به برقكاري حرفه‌اي براي نصب لوستر، نصب آنتن مركزي و نصب دوربين مدار بسته و ديگر اقدامات لازم براي تجهيز كردن ساختمان به سيستم‌هاي مختلف و اتوماتيك حس مي‌شود.

از مهمترين اقدامات وابسته به برقكاري نصب لوستر براي روشنايي و نورپردازي قسمت‌هاي مختلف منازل است. علاوه بر آن نصب دوربين مدار بسته و نصب آنتن مركزي نيز از ضروري ترين اقدام صورت گرفته در منازل بوده كه با برقكاري ارتباط مستقيم دارند.

 

به كارگيري افراد متخصص و تكنسين‌هاي با تجربه در امور برقكاري از ضروريات انجام اين سبك كارها در منازل مي‌باشد. بازار آنلاين "خدمت از ما" نيروهاي متخصص و مطمئن را در زمينه برقكاري و اقدامات وابسته به آن مثل نصب لوستر، نصب آنتن مركزي و نصب دوربين مداربسته را به شما معرفي مي‌كند.

 

 

اهميت نصب لوستر در دكوراسيون منزل

با ورود انواع لوستر به فضاي تغيير دكوراسيون منزل اهميت انتخاب يك برقكار متخصص براي نصب انواع چراغ‌ها و لوستر‌ها بيش از پيش شده است. نصب لوستر با هدف زيبايي و تنوع به ساختار قسمت‌هاي مختلف منزل مخصوصا درشب صورت مي‌گيرد.

نصب لوستر براي قسمت‌هاي مختلف منزل مثل پذيرايي، اتاق خواب، اتاق كار، آشپزخانه و سالن مطالعه براي تطابق دكوراسيون و روشنايي منزل انجام مي‌گيرد. انتخاب يك برقكار متخصص براي نصب لوستر علاوه بر تميزكاري و كيفيت مطلوب نصب لوستر در سقف، احتمالي هر گونه خرابي لوستر در هنگام نصب را كاهش مي‌دهد.

 

qod_a6.jpg

 

بازار آنلاين "خدمت از ما" را براي انتخاب نصابان و برقكاران حرفه‌اي جهت نصب انواع لوستر اولين هدف خود قرار دهيد. اين امكان براي شما ايجاد مي‌شود كه نظرات و امتيازهاي مشتريان قبلي را در اپليكيشن و يا سايت "خدمت از ما" مشاهده كنيد؛ سپس بهترين برقكار را براي نصب لوستر انتخاب كنيد.

 

ضرورت نصب آنتن مركزي براي مجتمع‌هاي مسكوني و تجاري

نصب آنتن مركزي يكي ديگر از اقدامات مهم و نياز مند به برقكار حرفه‌اي در ساختمان بوده كه با هدف بهبود سرويس دهي در مجتمع‌هايي با آنتن‌ زياد است. با نصب آنتن مركزي علاوه بر كاهش هزينه نصب هر آنتن براي يك گيرنده، حجم بالاي سيم كشي در ساختمان كاسته شده و اثر القايي آنتن‌ها بر يكديگر نويز و پارازيت را ايجاد نمي‌كند.

نصب آنتن مركزي با كمك يك تيم برقكار حرفه‌اي بيشتر براي مجتمع‌هاي مسكوني و تجاري با هدف زيباسازي فضاي ساختمان در كنار ديگر ويژگي‌ها صورت مي‌گيرد. انتخاب يك نصاب حرفه‌اي مسلط به برقكاري و داري سابقه مشابه كاري در زمينه نصب آنتن مركزي در دريافت خروجي كار مطلوب بسيار موثر است.

 

 

 

 

با تاكيد بر نكات بيان شده بازار آنلاين "خدمت از ما" با فراهم كردن شرايط لازم براي معرفي نصابان و كارشناسان نصب آنتن مركزي انجام صحيح اين كار توسط افراد كاربلد را تضمين مي‌كند. همه چيز از انتخاب يك كارشناس متخصص براي نصب آنتن مركزي تا دريافت نتيجه مطلوب با ثبت سفارش در اپليكيشن و وبسايت "خدمت از ما" امكان پذير است.

 

نصب دوربين مداربسته براي ساختمان‌هاي مختلف

دوربين مداربسته از ضروري ترين لوازم براي زندگي امروز خصوصا براي مجتمع‌هاي آپارتماني، اداري و تجاري مي‌باشد. سبك‌هاي مختلف دوربين مداربسته براي دسترسي افراد به فضاي يك محل مورد نظر حتي در هنگام خروج از مكان بصورت آنلاين توليد و مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

برقراري امنيت، حفاظت از حريم شخصي، پيگيري موار مشابه سرقت و ... از مهمترين ويژگي‌هاي ايجاد شده در فضاي يك ساختمان با نصب انواع دوربين مدار بسته است. نصب دوربين مداربسته توسط يك نصاب متخصص و يك تكنسين و برقكار حرفه‌اي براي جلوگيري از هر گونه خطا در هنگام نصب از اهميت بالايي برخوردار است.

 

 

 

در اين خصوص با يك ثبت سفارش در اپليكيشن و سايت "خدمت از ما" در كوتاهترين زمان ممكن با تكنسين‌ها و نصابان متخصص براي نصب دوربين مدار بسته در نقاط مختلف در ارتباط باشيد. علاوه بر اين امكان مشاهده سوابق كاري و استعلام قيمت رايگان از نصابان متخصص در نصب دور بين مداربسته در وب سايت و اپليكيشن "خدمت از ما" وجود دارد.

 

ويژگي‌هاي يك برقكار كاربلد و باتجربه

تامين برق قسمت‌هاي مختلف ساختمان براي تجهيز كردن بخش‌هاي مختلف با سيستم‌هاي هشدار، نصب انواع ريموت و درب‌هاي كنترلي، نصب لوستر و چراغ‌هاي تزييني در محدوده سالن‌هاي انتظار مجتمع‌ها و حياط منازل مسكوني، نصب دوربين مداربسته و مواردي از اين قبيل با به كارگيري يك برفكار حرفه‌اي براي برق كشي ساختمان امكان پذير است.

قيمت برقكاري ساختمان و به كارگيري حرفه‌ي يك تيم برقكار در ساختمان وابسته به نوع خدمات از  تعميرات برق منزل گرفته تا نصب انواع مدار و تابلو برق براي تامين برق مورد نياز در نصب و كاربرد تجهيزات پيشرفته در ساختمان و همين طور گستردگي فضاي در نظر گرفته شده و سختي كار متغير مي‌باشد.

 

 

بازار آنلاين "خدمت از ما" با معرفي تكنسين‌هاي كاربلد براي برقكاري ساختمان شرايط را براي رسيدگي سريع به درخواست افراد در زمينه برق كشي ساختمان سهولت بخشيده است. براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق در خصوص قيمت نهايي برقكاري  پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" با تكنسين‌هاي مناسب ارتباط برقرار كرده و از آنها استعلام قيمت رايگان بگيريد.

خدمات برقكاري براي نصب لوستر، نصب آنتن مركزي و نصب دوربين مداربسته در خدمت از ما

يكي از دغدغه‌هاي مهم مشتريان براي نصب لوستر، نصب آنتن مركزي و نصب دوربين مداربسته دسترسي به يك برقكار و تكنسين نصب متخصص در كوتاهترين زمان ممكن است. به كارگيري برقكار حرفه‌اي در نصب لوستر، نصب آنتن مركزي و نصب دوربين مداربسته و ديگر اقدامات وابسته به برق كشي ساختمان تاثير بسزايي دارد.

 

"خدمت از ما" آمادگي معرفي متخصصين برقكار حرفه‌اي براي نصب و راه اندازي سيستم‌هاي وابسته به برق كشي ساختمان را به مشتريان دارد. در صورتي كه تصميم به نصب لوستر، نصب آنتن مركزي و نصب انواع دوربين مداربسته را در ساختمان خود داريد، كافي است با يك ثبت سفارش در اپليكيشن و سايت "خدمت از ما" از بهترين متخصصان در زمينه برقكاري و نصب اين تجهيزات بهره ببريد.

 

منبع: https://cole2.uconline.edu/eportfolios/30420/Chandelier_installation


برچسب: نصب لوستر، نصب آنتن مركزي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۵:۵۴ توسط:صمن موضوع: